Лікування алкоголізму Київ

закритий стаціонар
амбулаторне лікування
виведення з запою
кодування від алкоголізму
від 1 місяця
від 2 разів на тиждень
від 1 дня
від 1 дня

В нашій клініці розроблений спеціальний прискорений курс реабілітації, спрямований на повне фізичне й психологічне одужання. Тривалість курсу: 10-12 днів. Всі подробиці ви можете довідатися в нашого чергового нарколога по телефону. Консультація безкоштовна й анонімна!

Лікування алкоголізму Київ Алкоголізм – це хвороба, яка складно піддається лікуванню. Алкогольна залежність створює серйозні проблеми зі здоров’ям, пригноблений психологічний стан, спричиняє страждання в родині алкоголіка, та втрату його соціального статусу. Кожен, хто зловживає спиртним, помиляється із приводу того, що він може в будь-який момент кинути пити алкоголь. На жаль, це не так. Позбутися від алкоголізму й повернутися до нормального тверезого життя непросто. Вилікувати алкоголіка можна тільки при його бажанні. Без згоди хворого на видужання всі сили лікарів і родичів будуть марні.

Якщо хворий вирішить кинути пити, у цьому випадку важлива допомога кваліфікованого фахівця – без його участі просто не обійтися. Лікування алкоголізму вдома не може дати такі результати, як перебування в стаціонарі.

Причини алкоголізму

Люди спиваються тому, що алкоголь – самий доступний спосіб «забутися» або, навпаки, підняти собі настрій.

У сучасному суспільстві існує думка, що алкоголь – це норма життя, і ніхто не розглядає його як шкоду. Без пляшки не обходяться ні смутні події, ні радісні. У свою чергу, рекламодавців, які зі шкіри геть лізуть, щоб збільшити обсяги продажів і у черговий раз збагатитися, не турбує те, що більша частина населення – потенційні алкоголіки й народжують таке ж потомство.

Індивідуальний підхід – важлива складова лікування

Лікування алкогольної залежності Алкоголізму піддаються люди різного виховання, освіти, соціального статусу, світогляду. Як кажуть, хвороба не вибирає. Крім дорослих чоловіків цій пагубній звичці все більше піддаються підлітки, діти та жінки. Тому фахівцями нашої клініки застосовується особливий підхід до кожного пацієнта, адже вони знають, як вилікувати алкоголізм раз і назавжди. Правильний підбор терапевтичних прийомів – перший крок до одужання.

Поряд із психічним коректуванням свідомості пацієнта добре діє метод кодування.

Як розпізнати алкоголізм?

Основні симптоми й ознаки алкоголізму наступні:

 • випивання спиртного поодинці;
 • постійне бажання випити;
 • випивка ховається від близьких;
 • є «заначки» алкоголю;
 • немає контролю над дозою;
 • бувають провали в пам’яті;
 • випивка здобуває ритуал;
 • апатія до оточення;
 • агресивне поводження.

Алкоголізм у чоловіків

Чоловічий алкоголізм – проблема розповсюджена. Чоловік, що спивається втративши роботу, колег і друзів, швидко знаходить собі інше коло спілкування в особі товаришів по чарці і міняє свої інтереси. Чоловіки в стані алкогольного сп’яніння здебільшого стають буйними й несуть небезпеку суспільству. Хронічними алкоголіками можна вважати тих, хто вживає спиртні напої регулярно протягом 10-15 років.

Проте, чоловічий алкоголізм більше податливий лікуванню, чим жіночий. Насамперед, потрібно перервати запій і почати очищати організм введенням лікувальних препаратів, потім пройти реабілітацію за участю психотерапевта.

Алкоголізм у жінок

Жіночий алкоголізм набагато небезпечніше чоловічого, тому що він швидко розвивається. Жінки дуже швидко опускаються, тому що вони більш чутливі й емоційні. Випивши, вони розслаблюються й звикають до цього стану. А отримавши чергову порцію стресу, вони знають, як швидко можна від нього «утекти».

Ознаками жіночого алкоголізму, крім згаданих вище, є:

 • скритність;
 • небажання зізнаватися собі й навколишнім у вживанні алкоголю;
 • сп’яніння приходить швидше, а похмілля протікає довше.

Поряд з медикаментами, вилікувати алкоголізм у жінок вдається за допомогою бесід у психотерапевта, оскільки це захворювання носить більш виражену психологічну залежність, чим фізичну.

Алкоголізм у підлітків

У наш час все більше батьків ремствують на те, що їхні діти-підлітки регулярно перебувають у нетверезому стані. Підлітковий алкоголізм починається із пляшки пива на лавці із друзями, потім пробуються напої більшої міцності, і, нарешті, приходить стійке звикання, коли доводиться вдаватися до допомоги лікарів і проводити повноцінне лікування від алкоголізму.

Наркологи жахаються від того, що останнім часом до них все частіше стали звертатися батьки із приводу алкоголізму у дітей. Дитячий алкоголізм небезпечний тим, що зволікання в лікуванні може викликати серйозні наслідки. Поряд із традиційними способами лікування алкогольної залежності, дітей привчають займатися творчістю або спортом, щоб замінити ризик алкоголізації на корисну діяльність.

Пивний алкоголізм

Багато хто вважає, що пивний алкоголізм – це міф, і пиво не може викликати стійкого звикання до алкоголю. І ця страшна омана. Саме з пива починається скочування вниз у багатьох алкоголіків зі стажем.

Особливість пивного алкоголізму в тім, що процес звикання проходить набагато повільніше. Ефект більш стійкий у порівнянні з алкоголіками, які починали з міцних напоїв.

При діагностиці любителів пінного напою встановлені патології серця й печінки. Але медикаментозне лікування алкоголізму можливе, і пройти його можна в лікувальному відділенні клініки «Надія» у м. Київ.

Ефективне лікування алкогольної залежності медикаментами

Ефективне лікування алкогольної залежності медикаментами Лікування алкоголізму медичними препаратами – це ефективний спосіб змусити людину кинути пити. При такому способі лікування призначаються тільки ліки, що неодноразово підтвердили свою ефективність.

Сучасна медицина пройшла далеко вперед, і проблема алкоголізму давно стала піддаватись лікуванню. Розглянемо найвідоміші способи й методи лікування алкоголізму.

 1. Спосіб «торпедо» – досить розповсюджений у наркологічній медицині. Принцип дії полягає в блокуванні уколами стану задоволення від вживання спиртного, викликаючи при цьому відчуття його неприйняття.
 2. Ліки «бар’єр» можуть допомогти покинути стан запою, а також викличуть стійке неприйняття алкоголю. При цьому препарат благотворно впливає на психічний стан людини.
 3. З новітніх методів лікування популярно лазерне кодування. Воно полягає у впливі лазером на точки голови й рук, викликаючи при цьому «безпам’ятність» на відчуття від алкоголю. Метод працює на психічному рівні.
 4. Один з ефективних методів лікування, який часто використовує нарколог-психотерапевт, – це гіпноз.

Підшивання від алкоголізму

Для методу вшиття потрібні спеціалізовані умови. Це операція, яку лікарі проводять, використовуючи місцевий наркоз. Процедура не займе багато часу й зовсім безпечна. Але перед нею хворий проходить ретельне обстеження, при цьому операція неможлива без згоди пацієнта.

Часто підшивання проводиться за допомогою відомого препарату Эспераль, який може привести до непередбачених наслідків й ускладнень, якщо підшита людина задумає випити. На таку процедуру наважуються ті люди, які твердо готові покінчити з алкоголем і розуміють, що при порушенні режиму можливий летальний результат.

Примусове лікування алкоголізму

Примусове лікування від алкоголізму полягає не в тому, що наркологічна клініка насильно втримує хворого, а в постійному навіюванні пацієнту необхідності лікарського втручання.

Нерідкі випадки, коли хворий при запущеній стадії алкоголізму не вважає себе алкоголіком і не хоче перебувати в клініці. Тоді необхідно вмовити його на бесіду з фахівцями: психіатром, наркологом, психологом. Лікарі нашої клініки підкажуть родичам, як краще це зробити, і які пред’явити доводи. Перш за все із цими фахівцями повинні зустрітися саме родичі.

Стадії алкоголізму й клінічні прояви

Стадії алкоголізму проходять по-різному, але в них є й загальні симптоми.

 1. Легка стадія означає початок звикання до спиртного. У людини спостерігається непереборне бажання випити. На цій стадії важлива взаємодія із психотерапевтом, можна обійтися без ліків, і самим тільки навіюванням змусити відмовитися від зловживання.
 2. З’являється абстинентний синдром, тобто похмілля. Залежність фіксується на фізичному рівні. Починаються запої, відбувається руйнування соціальних зв’язків. Цей процес можна повернути назад шляхом втручання медиків і психологів.
 3. Повна деградація людини. Хвороба супроводжується психозами у важкій формі, внутрішні органи уражені, розстроєна функція пам’яті, не працює репродуктивна функція. Це майже невиліковна стадія, але підтримуючі заходи здатні набагато полегшити стан хворого.

Профілактичні міри

Профілактика алкоголізму дуже важлива. Запобігти скочуванню людини в прірву набагато простіше, ніж потім займатися його лікуванням.

Може знадобитися профілактика вторинна. Це коли людина вже має залежність, і завдання фахівців – довести хворому всю важкість його стану. І тут важлива участь родичів. Їхнє завдання – поводитися із хворим таким чином, щоб не провокувати його на вживання алкоголю.

Коли хворий проходить реабілітацію, то наступає черга третього етапу профілактики. На цьому етапі головну роль відводять психотерапевтичному лікуванню, щоб допомогти закріпити результат і змусити пацієнта вірити в себе.

Медикаментозне кодування від алкоголізму в Києві

Медикаментозне кодування від алкоголізму в Києві Бажаючі позбутися від хвороби можуть пройти анонімне лікування алкоголізму в Києві.

Медикаментозне лікування алкоголізму кодуванням з успіхом застосовується в нашій клініці й має величезну популярність, тому що воно закріплює медичний результат, і допомагає позбутися залежності назавжди.

Це важливо! Без письмової згоди пацієнта процедура кодування проводитися не може.

Спосіб кодування заснований на введенні в організм пацієнта лікарської дози, яка буде сприяти відразі до алкоголю, а у випадку зриву пацієнта – викличе в людини важкий фізіологічний стан, основними проявами якого можуть стати: раптове запаморочення, тахікардія, блювота, припадки епілепсії. Все це змушує алкоголіка поставитися до спиртного, як до отрути, і розуміти, що його прийом у будь-яких дозах може призвести до непередбачених наслідків. Вилікувати алкоголіка цим способом вдається в 100% випадків, навіть якщо мова йде про хронічний алкоголізм.

Ефективне лікування алкоголізму процедурою кодування може проводитися двома методами:

 1. імплантуванням препаратів під шкіру хірургічним шляхом;
 2. введенням ліків ін’єкційним способом.

У медикаментозній терапії відомі й інші способи кодування:

 • Внутрішньовенне введення препарату «Торпедо», який не блокує тягу до алкоголю, але викликає його непереносимість.
 • Внутрішньом’язові капсули або таблетки під назвою «Эспераль». Людина боїться випити спиртне через можливі наслідки, але все-таки не втрачає до нього тягу. Таке лікування алкогольної залежності вважається досить ефективним.
 • Комбінація двох видів кодування, так званий «подвійний блок», ґрунтується на спільному проведенні навіювання на відмову від спиртного й введенні препарату через вену. Це один з найефективніших методів боротьби з алкоголізмом в Україні. Має чудові результати навіть у самих складних випадках. Наш реабілітаційний центр активно використовує саме цей підхід.
 • Препарат «Тетлонг» може вводитися внутрішньом’язово. Хороший тим, що можна застосовувати його на будь-якій стадії. Відвертає від спиртного й при цьому упорядковує психоемоційний стан людини. Діє заспокійливо й здатний блокувати залежність від алкоголю на психічному рівні.