Лікування наркоманії в Києві

Лечение наркомании в Киеве

За 15 років практики ми допомогли зцілитися декільком тисячам наркозалежних. Після рятування від залежності, життя всіх цих людей кардинально змінилося – одні досягли успіхів у кар’єрі, інші створили родини, ставши здоровими й сильними батьками й матерями для своїх дітей, треті реалізували обидва пункти, наповнивши своє життя радістю й успіхом, зробивши його насиченим, цікавим і яскравим.
Якщо ви або ваш близькі зіштовхнулися із проблемою наркоманії, дзвоніть нам, ми зможемо допомогти.

Наркозалежність являє собою комплексну проблему, яка зачіпає як аспекти фізіологічні, що піддаються медикаментозній терапії, так і психологічну складову. Медична установа, яка здійснює лікування наркоманії, повинна мати можливість різнобічно, за допомогою самих різних методик, впливати на пацієнта до отримання стійкого результату.

У нашій клініці зібране передове діагностичне й реабілітаційне встаткування, що дає можливість поступово відновити фізичну форму людини, і максимально позбавити його від тяжких болів під час синдрому скасування. А за допомогою найдосвідченіших психологів навіть людина, за плечима якої кількаразові повернення до небезпечного зілля, повірить, що наркоманія виліковна, і зможе знайти сили для боротьби з наркотиком.

Головна складність, яка супроводжує лікування наркозалежності, полягає от у чому: звиклий до викиду великих доз ендорфіну мозок рано чи пізно знову починає вимагати таких же яскравих і сильних переживань. Досвід наркозалежної людини підказує, що черговий прийом психоактивних речовин дозволяє отримати їх з мінімальними зусиллями. Таким чином, навіть людина, яка вилікувалася від залежності, повинна вміти протистояти спокусі.

Фото нашої клініки

Лікування наркоманії в комфортних умовах

Клініка Надія

Методи лікування наркоманії

За роки боротьби із залежністю від наркотичних засобів люди виробили десятки підходів. Одні з них, приміром, різні заговори та «чаклунські» прийоми, ефективно впливають на людей лише певного складу характеру, причому роблять це суто психологічно. Інші припускають лікування наркотичної залежності з опорою на медичні знання про біохімічні процеси, що відбуваються в організмі.

Самими популярними методиками, які докладно описують, як вилікувати наркомана, в останні роки стали:

  • кодування по Довженко – комплекс заходів, що включає лікування наркоманії гіпнозом, шоковою терапією й навіювання про найтяжкі наслідки «зриву» (відгуки про таке лікування наркоманії можна зустріти тільки позитивні);
  • метод Нарзалієва – припускає медикаментозне зняття абстинентного синдрому, а також наступне психологічне лікування від наркотиків за допомогою хімічних блокаторів задоволення й з упором на розвиток самосвідомості й медитації;
  • метод Маршака – полягає в заміні задоволення від психотропних речовин рівноцінними по силі позитивними переживаннями під час медитативних практик йоги або через прийняття релігії. Крім того, ця методика включає в себе також і медикаментозний та апаратний вплив;
  • комплексна ібогаінова терапія – дає можливість як кинути наркотики, так і позбутися від інших залежностей фізіологічного характеру, але тільки за умови проходження двох етапів: замісної терапії рослинним препаратом ібогаін і психологічної підтримуючої терапії.

У пошуках того, хто зможе повернути наркомана до здорового життя, важливо пам’ятати одне: лікування наркозалежних швидким не буває! По-справжньому ефективні методи, які можуть дати тривалий ефект – лише тільки ті, при яких вибудовується й психологічний, і фізіологічний бар’єри для подальшого прийому наркотику. Наша наркологічна клініка спеціалізується саме на комплексному підході, в який входить не лише лікування наркоманії, а й повноцінна реабілітація наркозалежних та їх соціальна адаптація.

Лікування наркоманії в Україні

Для багатьох рятування від сильної наркотичної залежності може здатися занадто дорогим або технічно складним процесом, доступним тільки для західних клінік. Але українські медики відмінно знають, чим й як лікувати наркомана. Досвід наших медиків, які забезпечують оздоровлення організму й психологічний супровід реабілітації, підтверджується безліччю подяк від колишніх пацієнтів. Тому лікування наркоманії в Києві без виїзду за рубіж буде не менш ефективним, чим, скажімо, у Женеві або Ізраїлі, але обійдеться в рази дешевше.

За бажанням самого пацієнта й/або його близьких родичів, може проводитися лікування наркоманії анонімно, без постановки на облік у державному наркодиспансері. Зрештою, нам важлива не офіційна статистика, наш реабілітаційний центр націлений лише на реальний результат, коли людина повертається до повноцінного життя. Пройшовши через анонімне лікування наркоманії в м. Київ, людина може почати нове життя, повністю відкинувши весь попередній негативний досвід, що знижує ймовірність рецидиву.