Про клініку

Команда клініки "Надія"
Наркологічна клініка «Надія» – це профільний медичний центр, фахівці якого вже 15 років допомагають своїм пацієнтам успішно переборювати алкоголізм і наркоманію. Клініка перебуває в Києві і функціонує з 1998 року, тут трудяться лікарі, що володіють високою кваліфікацією й напрацювали великий досвід у наркології. Вони працюють із людьми із самим різним ступенем залежності, застосовуючи як найпоширеніші й ефективні методики, перевірені роками практики, так і новітні способи в наданні допомоги наркоманам.

Переваги клініки «Надія»

Головні достоїнства медичного центру полягають у наступних аспектах:

  • Великий досвід роботи. За 15 років практики наркологічний центр «Надія» допоміг вилікуватися тисячам людей, які мали залежність від алкоголізму та наркотичних речовин.
  • Застосування різних методів лікування. Це дозволяє виробити оптимальну схему допомоги в кожному конкретному випадку, адже робота з алкоголіком чи наркоманом вимагає індивідуального підходу, щоб результат лікування був позитивним.
  • Анонімне лікування алкогольної залежності та наркоманії в Києві. Делікатний характер залежності визначає збереження в таємниці всіх відомостей про пацієнта й хід лікування, тому ті, хто побоюється, що про їхні залежності можуть довідатися сторонні, можуть не переживати за це: центр лікування алкозалежності та наркоманії «Надія» гарантує, що всі відомості будуть відомі тільки пацієнтові і його лікареві, і більш нікому.
  • Використання новітнього встаткування й сучасних медикаментозних препаратів дозволяє проводити зцілення максимально швидко, ефективно й без шкоди для здоров’я.
  • Високий рівень кваліфікації всіх фахівців: психологів, наркологів, медсестер й іншого персоналу. Рівень кваліфікації лікарів нашої клініки відповідає європейському рівню лікарської підготовки.

Фото наркологічної клініки «Надія»

Наркологічна клініка «Надія»
Наркологічна клініка «Надія» Наркологічна клініка «Надія»
Наркологічна клініка «Надія» Наркологічна клініка «Надія»

Основні напрямки наркологічної допомоги

Надавана в медичному центрі наркологічна допомога розділяється на наступні види:

  • Призначення медикаментозних препаратів, які знімають абстинентний синдром і дозволяють запобігти виникненню нового сплеску тяги до наркотичних речовин або спиртних напоїв.
  • Психотерапія. Цей метод застосовується для формування усвідомлення пацієнтом згубності наркотиків та алкоголю і сили протистояти бажанню знову їх приймати.
  • Кодування. Даний вид допомоги полягає у навіюванні за допомогою різних засобів і методів думок про необхідність боротися із залежністю.
  • Реабілітація наркозалежних. Комплекс заходів, спрямованих на те, щоб допомогти колишнім наркоманам і алкоголікам знову знайти своє місце в соціумі, налагодити зв’язки із друзями й родичами – це свого роду закріплення успіху лікування, що дуже важливо для кожного пацієнта. Реабілітація алкоголіків та наркоманів – складний процес, і особиста участь і контроль його з боку лікаря є невід’ємною умовою.

Немає ніякої потреби розповідати про те, наскільки страшна залежність від наркотиків чи алкоголю: неможливість вести повноцінне життя нормальної людини, постійний пошук сильнодіючої речовини, порушення зв’язків з рідними й друзями – ці фактори залежності відомі багатьом, але головна небезпека полягає в тому, що позбутися від неї самостійно в більшості випадків неможливо. Саме тому лікування залежних людей необхідно проводити за участю висококваліфікованих лікарів, які намічають схему боротьби з пагубною пристрастю, призначають заходи, що допомагають впоратися з тягою, і виписують правильні медикаменти.

Ви хочете зцілитися від залежності? Ваші близькі або друзі потребують наркологічної допомоги? Ви хочете отримати підтримку й наступну допомогу як у рятуванні від алкоголю та наркотиків, так і у відновленні повноцінного життя? Клініка лікування алкоголізму та реабілітаційний центр для наркоманів «Надія» завжди готові прийти вам на допомогу в місті Київ!